Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 20. 09. 2019
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici HR koordinátor/ka se zaměřením na oblast hodnocení
Požadavky: Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

V rámci FZU se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZU.

Aktuálně hledáme do našeho nového projektového týmu kolegu / kolegyni na pozici:

HR koordinátor/ka se zaměřením na oblast hodnocení

Na jaře 2019 jsme získali od Evropské komise HR Excellence in Research Award. To znamená, že jsme v oblasti personální práce na dobré cestě k nastavení evropských standardů, jaké nabízí svým pracovníkům prestižní vědecké instituce. I když máme před sebou ještě mnoho práce, nechybí nám v HR týmu pozitivní přístup, tvůrčí atmosféra ani dobrá nálada. Abychom vše zvládli tak, jak jsme naplánovali, hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici HR koordinátora/koordinátorky, který kromě všech personálních procesů zvládne také nastavit standardy v oblasti hodnocení.

Koho hledáme:
člověka s VŠ vzděláním a zkušeností v HR (ideálně na pozicích HR generalista, HR partner nebo specialista pro oblast hodnocení) skvělého komunikátora s dostatečnou dávkou empatie týmového hráče, který umí dotáhnout věci do konce.

Co ještě požadujeme:
Pokročilou znalost AJ
Uživatelskou znalost práce na PC
Znalost ZP a souvisejících předpisů
Samostatný a zodpovědný přístup
Výborné komunikační dovednosti, schopnost citlivě prosazovat
Zájem o práci v akademickém prostředí

Náplň práce:
Kompletní zodpovědnost za oblast HR ve svěřeném útvaru
Konzultační činnost pro vedoucí i další zaměstnance
Nastavování HR procesů, včetně metodického vedení vedoucích pracovníků (např. personální plánování, nábor, vzdělávání zaměstnanců)
Podpora budování a propagace značky zaměstnavatele
Zodpovědnost za efektivní proces výběru, adaptace a rozvoje zaměstnanců
Spolupráce při identifikaci vzdělávacích potřeb, tvorbě plánů a programů rozvoje a řízení kariéry zaměstnanců
Zodpovědnost za nastavení podmínek v oblasti odměňování ve svěřeném útvaru
Péče o zaměstnance, poradenství v oblasti mezilidských a pracovních vztahů
Spolupráce na projektech
Podpora interní komunikace
Odborná garance procesu hodnocení zaměstnanců – vytváření a aktualizace metodiky, její implementace a metodická a odborná podpora členům personálního týmu

Nabízíme:
Práci na plný úvazek s možností snížení na 0,8
Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
Podporu work-life balance
Podporu dalšího vzdělávání - odborná školení a jazykové kurzy
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a na dovolenou
5 týdnů dovolené + 5 sick days
Pružnou pracovní dobu
Stravenky

Pracoviště v blízkosti metra C - Ládví, předpokládá se také pravidelné dojíždění (1-2x týdně) na pracoviště Praha 6, v blízkosti metra A - Hradčanská.

Předpokládaný nástup od 1/2020 nebo dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ a motivační dopis v ČJ na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Více informací o našem aktuálním projektu můžete najít i zde:

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese:

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Beránková
E-Mail: kariera@fzu.cz
Telefon: +420 266 053 425

Uzávěrka přihlášek: 31. 10. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.