Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 26. 07. 2019
Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Technický pracovník - Centrum experimentální mechaniky
Požadavky:

- SŠ vzdělání,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost, smysl pro detail, komunikativnost

Náplň práce:
- příprava experimnetů,
- užívání a údržba měřících přístrojů a aparatur,
- účast při měření v laboratoři i v terénu,
- obsluha a kontrola provozu mostového jeřábu v laboratoři a vysokozdvižného vozíku,
- technické práce spojené s měřením na modelech i skutečných kostrukcích
- řízení motorových vozidel

Místo výkonu práce Praha.
Nabídky spolu se životopisem zašlete prosím na adresu: ÚTAM AVČR, v. v. i., Prosecká 76, 19000 Praha 9 nebo na elektronickou adresu: burianova@itam.cas.cz .

Zasláním své přihlášky dáváte ÚTAM AV ČR, v. v. i. automaticky souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem ucházení se o pracovní pozici v ÚTAM AV ČR, v. v. i. v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR). Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.
Uzávěrka přihlášek: 31. 08. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.