Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 25. 01. 2019
Ústav anorganické chemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Referent zahraničních vztahů, pokladník


Požadavky:

Ukončené SŠ vzdělání - nejlépe ekonomického směru, praxe je výhodou, angličtina (mírně pokročilá). Uživatelská znalost práce na PC (MS-Office, Windows). Spolehlivost, odpovědnost, důslednost a ochota učit se nové věci.

Náplň práce:

Příprava podkladů k zahraničním a tuzemským pracovním cestám, včetně nároků na cestovní náhrady, zajištění dopravy, ubytování, pojištění a další související náležitosti. Provádění následných vyúčtování zahraničních pracovních cest a vedení jejich evidence. Zajišťování pokladních služeb pro potřeby organizace, včetně manipulace s peněžní hotovostí a vedení peněžní agendy.

Co vám můžeme nabídnout:

- Plný pracovní úvazek (40 hodin týdně)

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

- Mzda v závislosti na praxi

- Možnost odborného vzdělávání, jazykových kurzů, školení

- Stravenky/příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, sport/kulturu/volný čas

K přihlášce do výběrového řízení uchazeč doloží:

Strukturovaný pracovní životopis.

Místo výkonu práce:

Ústav anorganické chemie AV ČR, v.v.i., Ekonomické oddělení, Husinec čp. 1001, 250 68 Řež

Způsob komunikace:

Přihlášky do výběrového řízení je možné doručit elektronicky na adresu: vincenc@iic.cas.cz, kontaktní osoba: Ing. Vincencová Lenka, telefon 311 236 959


Uzávěrka přihlášek: 29. 03. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.