Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 24. 07. 2020
Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Odborný pracovník ve výzkumu VŠ
Požadavky: Laboratoř superkritických tekutin Ústavu chemických procesů AV ČR, v.v.i. se zabývá šetrnými vysokotlakými technologiemi (superkritickou extrakcí, vysokotlakou rozpouštědlovou extrakcí atd.) pro zpracování přírodních materiálů.
Pro náš tým hledáme kolegu, který by pracoval na dílčích úkolech řešených projektů, týkajících se získávání léčivých látek z rostlin.

Místo pracoviště: Praha 6 - Suchdol

Pracovní náplň: - obsluha extrakčních aparatur
- extrakce a frakcionace přírodních materiálů
- vyhodnocování experimentálních dat
- rešeršní činnost

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v chemickém oboru
- manuální a technická zručnost
- samostatnost, pečlivost
- znalost anglického jazyka
- znalost MS Office
- vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- nástup možný ihned
- hrubý plat 28000 – 32000 Kč
- zajímavou práci v příjemném prostředí na Praze 6 v mladém kolektivu vědeckých pracovníků
- 5 týdnů dovolené plus 5 „sick days“ ročně
- dotované stravování v areálové jídelně
- příspěvek na penzijní či životní pojištění
- příspěvek na hromadné pobyty dětí
- jazykové kurzy

- Životopisy zasílejte na adresu: krizova@icpf.cas.cz
Uzávěrka přihlášek: 23. 08. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.