Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 18. 05. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Popularizátor/ka.

Požadavky: Úvazek 1,0; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti. Nástup od 1. 7. 2020.

Náplň práce: zajištění komplexní agendy související s popularizací výsledků výzkumné činnosti výzkumné instituce a s utvářením jejího celkového mediálního obrazu; organizace a realizace popularizačních akcí; administrace webu; podílení se na implementaci komunikační a marketingové strategie.

Minimální požadavky: VŠ vzdělání v oblasti propagace, marketingové komunikace, bohemistiky či příbuzných disciplín, nebo relevantní praxe na obdobné pozici; dobrá orientace v literární a kulturní sféře; zkušenost s propagační činností; zkušenost s administrací webu; schopnost samostatné práce; analytické myšlení a koncepční činnost; pečlivost, zodpovědnost a flexibilita; proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem.

Výhodou: pracovní zkušenost v oblasti popularizace a prezentace vědy širší veřejnosti; znalost práce v programu InDesign a Photoshop, případně s dalšími programy z řady Adobe; zkušenost se správou sociálních sítí; fotografování na středně pokročilé úrovni; komunikativní angličtina slovem i písmem.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme mzdu 38 000 Kč; získání a další prohloubení zkušeností v dané oblasti; práci na akademickém pracovišti v centru Prahy u Masarykova nádraží; individuální přístup a přátelský pracovní kolektiv; podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.); pět týdnů dovolené a sick days; stravenky v hodnotě 100 Kč a příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti; možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

Přihlášku obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – Popularizátor/ka“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 1. 6. 2020 ve 12:00. Předpokládaný termín pohovoru 4. 6. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Výběrová komise může na základě individuálních okolností navrhnout zaměstnání některého z uchazečů na snížený úvazek.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy:
Mgr. Olga Sedílková
kancelář Ústavu pro českou literaturu
sedilkova@ucl.cas.cz
+420 777 642 922

Uzávěrka přihlášek: 01. 06. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.