Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 06. 02. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Pracovník/Pracovnice kanceláře ÚČL pro oblast evaluace
Požadavky: Pracovník/Pracovnice kanceláře ÚČL pro oblast evaluace

Úvazek 0,5; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti. Nástup možný od 1 .5. 2020.

Náplň práce: pracovník zajišťuje koordinaci hodnocení pracoviště ve vztahu k relevantním subjektům, zpracovává koncepci hodnocení pracoviště, zajišťuje koordinaci hodnocení pracovníků instituce a podílí se na strategickém rozvoji evaluace instituce; vede evidenci pro hodnocení, rozvíjí strategii interního hodnocení v rámci projektové činnosti.

Minimální požadavky: VŠ vzdělání, orientace v oblasti evaluace akademických pracovišť a interních evaluačních systémů; koncepční myšlení; komunikativní angličtina slovem a písem na úrovni C1 (schopnost zpracovávat evaluační dokumenty v angličtině); proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Výhodou: Zkušenost v managementu na akademické instituci na obdobné pozici; zkušenost práce s analytickými nástroji; vztah k oboru literárněvědné bohemistiky, případně obecně humanitním oborům.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 22 500 tis. Kč na 0,5 úvazku (grantové financování); získání a další prohloubení zkušeností v dané oblasti; práci na akademickém pracovišti v centru Prahy u Masarykova nádraží; individuální přístup a přátelský pracovní kolektiv; podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.); pět týdnů dovolené a sick days; stravenky v hodnotě 100 Kč a příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti; možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

  Přihlášku obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – pracovník kanceláře ÚČL pro oblast evaluace“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 5. 3. 2020 ve 12:00. Předpokládané období pohovorů 8. až 13. 3. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy
Tomáš Suk
kancelář Ústavu pro českou literaturu
suk@ucl.cas.cz
+420 775 615 515
Uzávěrka přihlášek: 05. 03. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.