Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 05. 02. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Pracovník/ice kanceláře pro oblast mezinárodní spolupráce
Požadavky: Pracovník/ice kanceláře pro oblast mezinárodní spolupráce

Úvazek 0,5 s možností rozšíření na plný úvazek od roku 2021; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zajištění agendy vztahující se k oblasti mezinárodní spolupráce, zejména pak participace na výjezdech pracovníků ÚČL AV ČR, v. v. i., a na hostování zahraničních odborníků na pracovišti zaměstnavatele; spolupráce při zpracování projektové agendy související s mezinárodní činností; podílení se na zpracování strategie mezinárodní spolupráce; asistence zástupci ředitele pro mezinárodní spolupráci.

Minimální požadavky: VŠ vzdělání humanitního směru; angličtina slovem i písmem na minimální úrovni C1; obecně dobré komunikativní schopnosti; pečlivost a samostatnost; proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem.

Výhodou: přehled o mezinárodním poli literárněvědné bohemistiky, znalost dalších jazyků vítána (němčina, francouzština); zkušenost s projektovou činností v rámci mezinárodní spolupráce a orientace v souvisejících dotačních programech.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 20 tis. Kč na 0,5 úvazku s možností rozšíření od konce roku 2020 na plný úvazek (grantové financování); získání a další prohloubení zkušeností vztahujících se k oblasti akademické mezinárodní spolupráce; práci na akademickém pracovišti v centru Prahy u Masarykova nádraží; individuální přístup a přátelský pracovní kolektiv; podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.); pět týdnů dovolené a sick days; stravenky v hodnotě 100 Kč a příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti; možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

Přihlášku obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Pracovník kanceláře pro oblast mezinárodní spolupráce“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 2. 3. 2020 ve 12:00. Předpokládané období pohovorů 3. až 6. 3. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy
Tomáš Suk
kancelář Ústavu pro českou literaturu
suk@ucl.cas.cz
+420 775 615 515

Uzávěrka přihlášek: 02. 03. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.