Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 29. 01. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Finanční manažer/ka
Požadavky: Finanční manažer/ka

Úvazek 1,0; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti.

Náplň práce: finanční řízení přidělených projektů financovaných primárně z dotačního programu OP VVV, kontrola čerpání dotačních prostředků a jejich způsobilosti od poskytovatelů GA ČR, MŠMT, MK, TA ČR, zpracování dokumentů souvisejících s vykazováním čerpáním dotace, participace na přípravě projektů nových.

Minimální požadavky: VŠ vzdělání ekonomického či veřejnosprávního směru, v případě jiného oboru vyžadována zkušenost na obdobné pozici (další VŠ vzdělání oboru blízkém zaměření ústavu výhodou); znalost oblasti dotačních programů a jejich pravidel financování, zejména pak dotačních programů MŠMT; orientace v účetní evidenci a v práci s daty v rámci ekonomických programů; komunikativní angličtina slovem i písmem; týmový duch; dobré komunikativní a organizační schopnosti; analytické myšlení, pečlivost a samostatnost; proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem.

Výhodou: praxe na pozici finanční manažer v rámci dotačního programu OP VVV či jiného programu financovaného ze strukturálních fondů.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 35 až 40 tis. Kč (do budoucna se odvíjí od typu financování), stabilní zázemí akademického pracoviště v centru Prahy, individuální přístup, přátelský pracovní kolektiv, podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.), pět týdnů dovolené, sick days, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti, možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

  Přihlášky obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – finanční manažer“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 24. 2. 2020 ve 12:00. Předpokládané období pohovorů 25. až 28. 2. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Výběrová komise může na základě individuálních okolností navrhnout zaměstnání některého z uchazečů na snížený úvazek.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy
Tomáš Suk
kancelář Ústavu pro českou literaturu
suk@ucl.cas.cz
+420 775 615 515

Uzávěrka přihlášek: 24. 02. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.