Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 25. 11. 2019
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Asistent/ka odddělení
Požadavky: Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka oddělení. Tato pozice bude podporovat grantovou kancelář a oddělení PR a popularizace vědy.

Grantová kancelář poskytuje podporu vědeckým pracovníkům v oblasti přípravy a zpracování grantových žádostí evropských rámcových programů, informuje o grantových výzvách a připravuje a zajišťuje školení v této oblasti.

Tým PR a popularizace zajišťuje pořádání akcí pro veřejnost, informování veřejnosti o výsledcích a aktivitách FZU, přípravu propagační materiálů, správu webu FZU, či interní školení zaměstnanců.

Náplň práce:
• Zajištění administrativní a organizační činnosti související s vedením agendy grantové kanceláře a oddělení PR a popularizace vědy
• Komunikace s externími a interními subjekty v českém a anglickém jazyce
• Vyřizování běžné písemné a elektronické korespondence
• Práce v MS Office – zpracování excelových tabulek, práce s textem
• Příprava podkladů a dokumentů, dohled nad dodržováním termínů
• Samostatné vedení vybraných agend

Požadavky:
• VŠ / SŠ vzdělání
• Zkušenost na obdobné pozici 2-3 roky
• Výborné organizační a komunikační schopnosti
• Výborný písemný a mluvený projev
• Znalost AJ slovem i písmem na dobré úrovni (minimálně úroveň B1)
• Dobrá uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office), Google documents
• Pečlivost a spolehlivost
• Samostatnost a flexibilita
• Zájem a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
• Zajímavou a rozmanitou práci na zkrácený úvazek (0,5 - 0,8)
• Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
• Práci v týmu s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
• Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
• Flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna (sick days)
• Příspěvek na penzijní/životní pojištění
• Multisport kartu, stravenky a další zaměstnanecké výhody

Nástup možný od 01. 01. 2020 nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na níže uvedený e-mail.
Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese:

Kontaktní adresa:
Petra Kratochvílová
Telefon: 266 052 125
E-mail: kariera@fzu.cz

Uzávěrka přihlášek: 31. 12. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.