Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 12. 11. 2019
Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pomocný mzdový účetní / pomocná mzdová účetní
Požadavky: minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru, přehled ve mzdové, pracovně-právní a související legislativě; komunikační dovednosti, smysl pro pečlivost a přesnost; uživatelská znalost Microsoft Office; znalost mzdového systému OKbase výhodou.
Pracovní náplň: příprava podkladů pro zpracování mezd, vyřizování mzdové agendy se zaměstnanci, kontrola evidence docházky v systému OKbase, archivace a skartace mzdových dokumentů.
Nabízíme: zázemí stabilního prestižního vědecko-výzkumného a vzdělávacího pracoviště; plný i částečný úvazek, mzda v závislosti na praxi; možnost odborného vzdělávání, jazykových kurzů a školení; stravenky / příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sport/kulturu.
Nástup od 1. 2. 2020 anebo dle dohody.
Místo výkonu práce: Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., Ekonomicko-technické oddělení, Valentinská 1, 116 46 Praha 1.
Přihlášky do výběrového řízení zašlete i se strukturovaným pracovním životopisem do 15. 1. 2020 na e-mail: jezdik@ujc.cas.cz.
Kontaktní osoba: Ing. Ježdík Václav, telefon: 773 773 974. Vyhrazujeme si právo neodpovídat na nabídky, které nesplňují výše uvedené požadavky.
Uzávěrka přihlášek: 15. 01. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.