Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 11. 11. 2019
Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici HR Manažer/ka
Požadavky: HR Manažer/ka bude zodpovědný/á za přípravu a koordinaci aktivit v rámci projektu HR Award, a také za implementaci, sledování a vykazování aktivit směrem k vedení projektu.

Náplň práce: • Koordinace aktivit v rámci procesu získání HR Award, zajištění a spolupráci při zpracování GAP analýzy, příprava akčního plánu • Plánování strategického rozvoje v oblasti náboru pracovníků, zajištění a realizace výběrových řízení • Nastavení a řízení procesu adaptace nových zaměstnanců • Poskytování konzultací a poradenství výzkumným pracovníkům • Metodická činnost v oblasti personálních procesů • Revize stávajícího stavu a vytvoření koncepce rozvoje kariéry vědeckých pracovníků • Příprava strategie vzdělávání včetně plánu vzdělávání a následná implementace do praxe, včetně koordinace souvisejících administrativních a organizačních činností • Poskytování odborné podpory a konzultací se zaměřením na oblast kariérního rozvoje, úzká spolupráce s vedoucími oddělení • Nastavení modelu mentoringových programů pro vědecké pracovníky • Podpora mezinárodních rozvojových a vzdělávacích možností

Koho hledáme a co potřebujeme: • VŠ vzdělání, specializace na personální řízení výhodou • Pracovní zkušenosti v rozsahu minimálně 4 let, ideálně v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců nebo HR partnera • Znalost HR procesů v organizaci a prokazatelná zkušenost s jejich uplatňováním • Vyzrálá osobnost se schopností ovlivňovat ostatní • Zkušenosti s prací na HR projektech • Výborné komunikační dovednosti, schopnost naslouchat, aktivní přístup • Znalost AJ slovem i písmem na dobré úrovni • Zájem o práci v akademickém prostředí

Co nabízíme: • Práci na plný úvazek • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem • Podporu work-life balance (home-office) • Pracovní poměr na dobu určitou • Příspěvek na penzijní připojištění • 5 týdnů dovolené + 5 sick days • Pružnou pracovní dobu • Stravenky

Místo výkonu práce: Praha 4, Vídeňská 1083

Předpokládaný nástup: od 1/2020 nebo dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ spolu s krátkým motivačním dopisem na emailovou adresu: pavla.mlcochova@iem.cas.cz.
Uzávěrka přihlášek: 11. 12. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.