Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 06. 11. 2019
Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Laborant v týmu Bioelektrodynamika
Požadavky:

Hledáme pečlivého a zodpovědného kolegu nebo kolegyni se smyslem pro pořádek pro správu našich laboratoří a základní laboratorní práci. Vaše práce bude mít smysl, protože umožní celému týmu dělat efektivně špičkový základní výzkum v biomedicíně a bionanotechnologii vedoucí k novým terapeutickým a diagnostickým metodám.

Co bude Vaší pracovní náplní?


- zajištění provozu laboratoří (lab manager)
- správa bezpečnosti laboratoří, objednávky a správa chemikálií (lab safety manager)
- podpora správy agendy geneticky modifikovaných organizmů (GMO manager)
- rutinní laboratorní práce (příprava roztoků a médií, rutinní přístrojová měření)

Co od Vás budeme požadovat?


- ukončené střední odborné vzdělání s praxí v laboratorních technikách nebo vysokoškolské bez praxe (chemie, molekulární biologie a podobné)
- schopnost komunikace v anglickém jazyce
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost a ochota učit se nové věci systematický a zodpovědný přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout?


- práci na částečný nebo plný pracovní úvazek
- zajímavou práci v špičkovém mezioborovém výzkumném týmu
- možnost osobního růstu a získání nových znalostí v oboru
- 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna při plném pracovním úvazku
- pružná pracovní doba
- přátelský tým kolegů
- řadu benefitů (příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění; příspěvek na sportovní aktivity - Multisport karta)
- možnosti jazykových kurzů, odborných školení a podpora dalšího vzdělávání

V případě, že Vás nabízená pracovní pozice oslovila, chcete využít již získané zkušenosti a dále se profesně rozvíjet, tak neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail petrlova@ufe.cz
Uzávěrka přihlášek: 05. 12. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.