Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 04. 07. 2019
Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici HR manažer
Požadavky: Výběrové řízení na obsazení nového pracovního místa Veřejná výzkumná organizace ÚŽFG, v.v.i se sídlem v Liběchově přijme do svých řad HR manažera Náplň práce na pozici: ‐ Zastřešuje chod oddělení lidských zdrojů ‐ Zajišťuje dodržování pracovněprávních předpisů v organizaci a je odpovědný za dodržování zákonem daných povinností ve vztahu k zaměstnancům ‐ Zodpovídá za implementaci personálních strategií HRS4R (The Human Resources Strategy for Researchers) vycházející z principů Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků ‐ Definuje procesy a připravuje interní směrnice spojené s politikou lidských zdrojů, metodické pokyny pro oblasti náboru, adaptace nových zaměstnanců, vzdělávání, řízení pracovního výkonu, motivování a odměňování lidí, zaměstnanecké benefity apod. ‐ Zajišťuje nábor na klíčové pracovní pozice v organizaci Požadované kompetence a kvalifikace: ‐ VŠ vzdělání + 5 let praxe v řízení lidských zdrojů ideálně v akademické sféře ‐ výborná znalost pracovněprávní legislativy ‐ pokročilá znalost práce s počítačem ‐ znalost anglického jazyka – min. úroveň B2 ‐ vysoké pracovní nasazení, flexibilita, odolnost vůči stresu, ‐ velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost logického a systematického uvažování ‐ schopnost samostatně plnit a dotahovat úkoly ve stanovených termínech ‐ zkušenost s vedením týmu, schopnost aktivizace týmů, pozitivní a lidský přístup Výhodou: ‐ znalost a zkušenosti s prací v projektovém prostředí EU fondů ‐ orientace ve VaV legislativě Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i., Rumburská 89, 277 21 Liběchov Mzdové ohodnocení: motivační mzda v závislosti na předchozích zkušenostech a následně dle výkonnosti Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s reálným výhledem prodloužení Místo výkonu práce: Liběchov Datum nástupu: dle dohody Benefity: stabilní zázemí veřejné výzkumné organizace, pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, klidné pracovní prostředí 25 min. autem od Prahy, možnost služebního bytu v Liběchově, systém motivačních čtvrtletních odměn dle výkonnosti. Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i. si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu zrušit, neobsadit nebo nevybrat žádného z uchazečů, a to bez udání důvodu. K výběrovému řízení budou pozváni vybraní uchazeči na základě zaslaného motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na adresu uzfg@iapg.cas.cz Zasláním svého životopisu dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i. výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.
Uzávěrka přihlášek: 11. 10. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.