Zahlavi

Letní vědecký kemp pro pedagogy

30. 06. 2016

Akademie věd ČR a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze pořádá pro pedagogy středních a základních škol Letní vědecký kemp 2016. Letošní ročník se uskuteční za finančního přispění projektu Amgen Teach podporovaného nadací Amgen Foundation. Jedná se o multioborový výukový cyklus seminářů a workshopů z oblasti chemie, biologie a fyziky a je určen pro všechny učitele přírodovědných oborů, které baví zábavné výukové metody, rádi experimentují a hledají novou inspiraci a nápady do své výuky.

 
 
    

Letní vědecký kemp se koná ve dnech 16. – 19. srpna 2016 v Masarykově táboře YMCA v Soběšíně. Nachází se v údolí řeky Sázavy mezi Kácovem a Českým Šternberkem. Samotný tábor leží v příjemné scenérii lesoparku uprostřed sázavských lesů.
 
Program Letního vědeckého kempu je zaměřen na pilotáž výukových bloků do laboratorních cvičení z chemie, biologie a fyziky, které byly vytvořeny v rámci projektu Otevřená věda IV, jenž byl realizován za finanční podpory ESF a státního rozpočtu ČR. Pilotovány budou výukové bloky, které jsou využitelné ve výuce jak pro učitele středních, tak pro učitele základních škol.
Pojeďte si s námi odpočinout a nechte se inspirovat novými nápady, čím a jak zaujmout studenty a žáky.
 
Kdy: 16. srpen - 19. srpen 2016 
Kde: Masarykův tábor YMCA, 285 06 Soběšín, Sázava http://tabor.palacymca.cz/
Kdo: pedagogové základních a středních škol s aprobací přírodovědných oborů z celé ČR
Kapacita: 25 pedagogů
 
 
Další informace
 
Ubytování: Pro účastníky je zajištěno ubytování v chatkách se třemi pokoji (dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje). Chatky odpovídají standardní úrovni kempů. Chatky jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. 
Stravování: Pro účastníky je zajištěno celodenní stravování. 
Doprava: Individuálně, není hrazena z projektu. Možnost parkování v místě.
 
Účast na Letním vědeckém kempu je pro pedagogy základních a středních škol zdarma. Veškeré náklady spojené se zajištěním programu (pomůcek, materiálů a odborné přípravy) a stravování jsou financovány z projektu Amgen Teach. Ubytování financuje Akademie věd ČR.
 
 
KAPACITA KEMPU JE PRO TENTO ROK JIŽ NAPLNĚNA.
 
Více informací k akci poskytuje: Mgr. Monika Petržílková, e-mail: petrzilkova@ssc.cas.cz, tel.: 724 943 813