Zahlavi

Letní vědecký kemp 2019: REGISTRACE SPUŠTĚNY

08. 04. 2019

Akademie věd ČR v srpnu opět uspořádá Letní vědecký kemp, vzdělávací aktivitu pro pedagogy exaktních věd na ZŠ a SŠ. V období letních prázdnin si učitelé formou workshopů, přednášek a diskusí rozšíří znalosti v oborech chemie, biologie, fyziky a matematiky, aby je následně využili nejen v laboratorní výuce ve svých školách.

Důraz při volbě experimentů spočívá především na finanční „nenáročnosti“ a zařazení do Rámcových vzdělávacích programů na příslušném stupni škol. Letní vědecký kemp se letos uskuteční v Jindřiši u Jindřichova Hradce.

TERMÍNY KURZŮ V ROCE 2019:

Pro učitele s aprobací pro I. STUPEŇ ZÁKLADNÍCH ŠKOL: 12.–16. 8. 2019

Pro učitele s aprobací FYZIKA a MATEMATIKA: 16.–20. 8. 2019

Pro učitele s aprobací CHEMIE a BIOLOGIE: 20.–24. 8. 2019

KDE?
Penzion Stará škola v Jindřiši u Jindřichova Hradce


PRO KOHO?
Učitelé přírodovědných oborů ZŠ a SŠ


CENA 
Realizaci projektu finančně podpořily Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Podpory vzdělávání v regionálním školství v roce 2019 a Středisko společných činností Akademie věd ČR.

Pedagogům je hrazeno ubytování, stravování (snídaně, oběd, večeře) a program na akci. Hrazeny nejsou cestovní náklady spojené s akcí.


! Kapacita kurzu je omezená. Z registrovaných zájemců budou na základě pořadí vyplnění vybráni účastníci kurzu a případní náhradníci.

! Změna programu vyhrazena.

 

Kontakty:

Mgr. Zuzana Všetečková, vseteckova@ssc.cas.cz, tel. 221 403 815