Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 30. 01. 2019
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE se znalostí GIS
Požadavky:

Sociologický ústav AV ČR, v.v.i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE se znalostí GIS do výzkumného oddělení Lokální a regionální studia.

Nabízíme zajímavou práci na úvazek 0,4 až 0,5 v mezioborovém týmu prestižní veřejné vědecké instituce a zapojení do výzkumných projektů týkajících se výzkumu sociálně prostorových nerovností s důrazem na problematiku venkova. Pozice je zejména vhodná pro studenty doktorského studia.

Kvalifikační požadavky:
- zájem o vědeckou práci,
- dobrá znalost práce s GIS,
- ukončené magisterské studium v oboru geografie, sociologie nebo příbuzném sociálně-vědním oboru,
- dobrá znalost anglického jazyka,
- schopnost publikovat vědecké publikace (včetně publikací, v nichž je uchazeč hlavním autorem),
- samostatnost a zodpovědný přístup.

Nabízíme:
- pracovní úvazek v rozsahu 0,4 až 0,5,
- zajímavou pozici s adekvátním mzdovým ohodnocením,
- stabilní zázemí výzkumné instituce,
- flexibilitu pracovní doby,
- práci v inspirativním prostředí mezioborového výzkumného týmu,
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, sick days,
- nástup ihned nebo dohodou.

Požadované materiály k přijímacímu řízení:
- životopis obsahující informace o vzdělání a praxi kandidáta/kandidátky,
- motivační dopis,
- relevantní publikace (článek, knižní kapitola aj.), popř. ukázku výstupů analýzy pomocí GIS.

V případě, že Vás pracovní pozice oslovila, zašlete nám, prosím, do 20. 2. 2019 výše uvedené materiály na email josef.bernard@soc.cas.cz nebo na adresu Sociologický ústav AV ČR, v.v.i., oddělení Lokální a regionální studia, Jilská 361/1, 110 00 Praha 1.

Za projevený zájem o spolupráci předem děkujeme. Vybraní kandidáti a kandidátky na pozici budou pozváni na základě vyhodnocení zaslaných materiálů k ústnímu pohovoru.


Uzávěrka přihlášek: 20. 02. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.