Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 30. 01. 2019
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici KNIHOVNÍK / KNIHOVNICE
Požadavky:

Knihovna Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici KNIHOVNÍK / KNIHOVNICE na plný úvazek.

Náplň práce:
- akvizice a správa časopisů a elektronických zdrojů,
- podíl na službách ve studovně.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání knihovnického zaměření, popř. SŠ odborné knihovnické s praxí,
- zkušenost s katalogizací v knihovním systému Aleph výhodou,
- aktivní znalost angličtiny, znalost dalších jazyků vítána,
- dobrou znalost práce na PC (zejména MS Office: Excel, Word),
- dobré organizační a komunikační schopnosti,
- pečlivost, samostatnost a chuť se učit,
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka) výhodou.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek,
- stabilní zázemí výzkumné instituce,
- práci v příjemném prostředí v centru Prahy v menším pracovním kolektivu,
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, sick days,
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- nástup od 15. 5. 2019 nebo dohodou.

V případě, že Vás pracovní pozice oslovila, zašlete nám, prosím, do 28. 2. 2019 svůj profesní životopis a krátký motivační dopis na email nela.hesova@soc.cas.cz nebo na adresu Sociologický ústav AV ČR, v.v.i., Sociologická knihovna, Jilská 1, 110 00 Praha 1.

Za projevený zájem o spolupráci předem děkujeme. Vybraní kandidáti a kandidátky na pozici budou pozváni na základě vyhodnocení zaslaných materiálů k ústnímu pohovoru.


Uzávěrka přihlášek: 28. 02. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.