Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 10. 01. 2019
Filosofický ústav AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici Projektový administrátor/ka
Požadavky:
Do našeho grantového oddělení hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ/Á ADMINISTRÁTOR/KA

Náplň práce:
- Samostatně vede kompletní agendu svěřených grantových projektů
- Sleduje věcné a (částečně i) finanční plnění projektů
- Administruje žádosti o změny, připravuje průběžné a závěrečné monitorovací zprávy ve spolupráci s řešiteli projektů
- Průběžně sleduje nabídku národních i institucionálních grantů a informuje pracovníky ústavu o termínech a postupech pro podání grantových přihlášek
- Podílí se na přípravě grantových přihlášek a dohlíží na jejich formální správnost
- Vede kompletní projektovou dokumentaci
- Spolupracuje s personálním a účetním oddělením, komunikuje s vědeckými pracovníky a poskytovateli grantů
- Připravuje podklady pro vedení ústavu týkající se čerpání na programech Strategie AV 21, NAKI, GA ČR

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomický směr vzdělání výhodou)
- Zkušenost s administrací projektů nejméně 1 rok
- Znalost pravidel administrace grantových projektů (zejména domácích poskytovatelů např. GA ČR, NAKI)
- Schopnost pracovat s MS Office (zejména s Excelem)
- Organizační dovednosti, samostatnost, komunikativnost, koncepční myšlení, cílevědomost
- Angličtina plynule slovem i písmem
- Praxe na grantové pozici ve vědecko-výzkumné organizaci velkou výhodou

Nabízíme:
- Práci na plný nebo zkrácený úvazek
- Mzdu odpovídající Vnitřnímu mzdovému předpisu FLÚ
- Možnost podílet se na unikátních vědeckých projektech
- Práci v prestižní veřejné vědecké instituci
- Částečně flexibilní pracovní dobu
- Zaměstnanecké benefity (stravenky, 25 dnů dovolené, 8 sick days, nabídka jazykových kurzů a jóga na pracovišti)
- Příjemné pracovní prostředí v historickém centru Prahy
- Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Dokumenty požadované k žádosti:
- strukturovaný životopis včetně nejméně 2 kontaktů pro případné reference
- krátký motivační dopis (max. 1 strana)

Přihlášku zasílejte e-mailem na adresu krajewska@flu.cas.cz nebo doporučeně na adresu: Filosofický ústav AV ČR, v. v. i., sekretariát ředitele, Jilská 1, 110 00 Praha 1, případně předejte přímo do podatelny ústavu nejpozději do 24. 1. 2019.

Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor, který se uskuteční koncem ledna 2019.

Kontaktní osoba: Magdalena Krajewska, tel: 221 183 357

Zasláním své přihlášky dáváte FLÚ AV ČR automaticky souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem ucházení se o pracovní pozici ve FLÚ AV ČR v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR). Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.
Uzávěrka přihlášek: 24. 01. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.