Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 20. 11. 2017
Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Laboratorní technik (kategorie samostatný technik, laborant) - plný zaměstnanecký úvazek, pracoviště Drásov u Brna
Požadavky:
Hlavní pracovní náplní uchazeče bude příprava a zajištění kultivací fotosyntetických mikroorganismů ve velkoobjemových fotobioreaktorech a práce v laboratoři.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání úrovně Mgr/Ing v oboru přírodní vědy, chemie nebo biotechnologie
- Výhodou je znalost kultivace mikroorganismů a technická zručnost
- Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
- Schopnost samostatné laboratorní práce
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Ochota učit se


Nabízíme:
- Zajímavou a perspektivní práci
- Dobré pracovní zázemí silného a prestižního výzkumného ústavu
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Kontakt:
Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 12.12. 2017 na adresu: jobs@czechglobe.cz
Uzávěrka přihlášek: 12. 12. 2017Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.